מי אנחנו

"הגבול האחרון, מעבר לגדר, מחוץ למסלול... החופש המוחלט - אנחנו Offpiste."
רובי עדי- מייסד ובעלים

ברוך הבא ל Offpiste, חנות הסנובורד וסקי הטובה, המקצועית והמשתלמת בישראל.
Offpiste מייצגת קריירה אישית של יותר מ-30 שנה בתחום ספורט האקסטרים, אשר מאמינה שצריך, מעזה ועושה אחרת. בעלת תפישת עולם שמעניקה לך את הזכות והאפשרות לבחור בציוד המתאים לך במחיר המתאים לך ומכינה אותך לקראת חווית גלישה מקסימאלית.

Offpiste הוקמה בשנת 2004 ע"י רובי (עבודי) עדי מי שנחשב בעיני רבים כ"אבא" של ענף הסקייטבורד ,המחליק המקצוען הראשון בישראל, מטובי גולשי הגלים בארץ בשנות ה-80, ומאושיות הסנובורד החזקות בענף כבר 25 שנה.
רובי כגולש סנובורד שבא מתוך הענף ולאחר שניהל ופיתח מיזמים דומים עבור אחרים,פתח את חנות Offpiste הראשונה בהרצליה בימי היבואן המקורי של המותג ברטון ופעלה תחת עולו בשנותיה הראשונות.
בשנת 2006 קיבלה החנות את זכויות היבוא של מותג האקסטרים הגדול בעולם K2 ואת ענקית הסנובורד Ride,במקביל ולאחר 3 שנות פעילות מוצלחות עברה החנות למשכן חדש באזור התעשייה של הרצליה והביאה לישראל גם את -Rome SDS.
באותם שנים שלטו החנויות הוותיקות בתחום בשוק עם מבחר מצומצם של מוצרים ומחירים יקרים בהרבה ממחירי חו"ל, וכך -בשנת 2009 בהחלטה אמיצה ומתוך רצון אמיתי להביא לשינוי תרבות הצריכה בענף ויתרה החנות על שיתוף הפעולה עם יבואן ברטון הישראלי או כל יבואן ישראלי אחר ויצאה לדרך עצמאית הוגנת ושקופה לגולש הישראלי.
בשנת 2010 עברה החנות למרכז צמרות בהרצליה, מאז המעבר לצמרות ביצעה  Offpiste  מהפכה בשוק הסקי והסנובורד הישראלי - הורידה את מחירי ציוד הגלישה  בכ - 40% לעומת המתחרים בשוק הישראלי והנגישה לקהל הישראלי יותר מ-30 מותגי על חדשים בנלאומיים בנוסף למותגים הקיימים, כגון:
,Yes,Jones,Lobster,Capita,Union,Dragon,Arbor,Nitro,Flow,Out-of,RIDE,K2, ועוד ובכך הפכה לחנות יחודית בישראל, חנות בוטיק המתמחה בתחום הסנובורד בפרט עם מגוון המותגים הטובים והגדולים בעולם במחירים תחרותיים לחו"ל.
בסיום עונת החורף 2014 החליטה החנות לפרוץ אל מחוץ למסלול שוב ולבצע מהפך צרכני דומה גם בענף הסקי.

לגולשי סקי החנות נותנת מענה מקצועי ומשתלם לקונה הישראלי עם מבחר ציוד סקי הטוב בעולם מבית-Scott ,K2 ski ,Cairn,Sun-valley, - ומותגי סקי נוספים, בגדי מעצבים  במחירים המשתווים למחירי מותגים אלה בחו"ל וזולים משמעותית מכפי שנהוג בישראל.
בחורף 2022 ואחרי הקורונה סניף הרצליה נסגר והסניף עבר למשכהו החדש והמרווח מול פארק רעננה.
סניף רעננה מציב רף חדש לשוק בישראל ואף לחנויות העולם עם קיר סנובורדים ענק המציג יותר מ80 ! דגמים חדשים מעשרת המותגים המובילים בעולם.

 אז.....בוא/י והצטרף/י למהפכה הלבנה שלנו וצא מהמסלול-כי אם תמיד רצית לחוות קנייה בחנות סנובורד, או סקי אמיתית להרגיש כמו בחו"ל, עם מבחר והיצע כמו בחו"ל, עם מחירים הוגנים כמו בחו"ל ועם שרות טוב יותר מחו"ל....כזו שתשמש אמצעי לכל גולש, מגולש מתחיל עד לגולש המתקדם, ליהנות ולמקסם את חווית הגלישה בשלג בלי לפשוט רגל ושאלת היכן? אז הנה זה כאן - 
Offpiste היא החנות בשבילך !!!
 
וזוהי דרכנו מאז שנת 2004 -
  • הרחבנו את מגוון המותגים ואת מבחר הדגמים הנגישים לגולש בישראל, והוספנו לשוק עוד יותר מעשרים מותגים חדשים.
  • הורדנו את מחירי הציוד ב50-40 אחוז מהנהוג בישראל בשיטת היבואן לצרכן והפכנו אותם לתחרותיים  למחיריהם בעולם.
  • בניגוד למקובל בענף אנו פועלים בשקיפות מלאה ומציגים את מחירי המוצרים באתר החנות.
  • אנו  מאמינים שמגיע לך הציוד הכי טוב והכי חדש ! כל חורף אנו מציעים 100% ציוד חדש מדגמי השנה, המילה האחרונה והטוב ביותר.
  • Offpiste מעניקה אחריות מורחבת ארוכה והמקיפה בעולם- 5 שנים על סנובורדים ולכל החיים על מוצרים רבים אחרים.
  • הקמנו מועדון לקוחות OPC, אשר לראשונה מפרגן ללקוח החוזר ומזכה בהנחה קבועה בסך של 5-20 אחוז בהתאם לסכום הקנייה המצטברת של החבר בחנות וללא הגבלת זמן. 
  • אנחנו פתוחים כל השנה גם בקיץ עם מחירי SALE אמיתיים- כמו בארה"ב.
אנו שמחים להציע לקהל לקוחתנו - יותר מותגים,יותר מוצרים בפחות כסף!!!... The one who understands...understands
כי
 אין באמת סיבה שגולש בישראל ישלם יותר ויקבל פחות מגולש בחו"ל.

רקע כללי אודות רובי עדי:
ראובן (רובי) עדי, מייסד, בעלים.
אלוף הארץ בסקייטבורד 1981-1989 מחליק מקצועי 1987-1992.
אלוף העיר ת"א בגלישת גלים ומקום 2 באליפות ישראל -1985-1986. 
מייסד מועדון הסקייטבורד הישראלי 1988 ועד היום.
https://www.youtube.com/watch?v=0IyZHbCRBH0

נשמח לראותך איתנו!